XXX VOLTA A PEU EL PUIG
10/09/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Borja Capilla | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:27:25 | 00:03:26 |
2 | 1 | Carlos Madronal Galan | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:28:28 | 00:03:34 |
3 | 2 | Javier Hernandez Olmo | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:29:16 | 00:03:40 |
4 | 3 | Hector Esteban Silva | Independiente | Veterano A - M | 00:29:36 | 00:03:42 |
5 | 4 | Antonio Torralbo Martinez | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:29:55 | 00:03:44 |
6 | 1 | Wilman Paul Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:30:08 | 00:03:46 |
7 | 5 | Pablo Sanchis Kilders | Sdupv | Veterano A - M | 00:30:15 | 00:03:47 |
8 | 1 | Antonio Luna Marti | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:30:20 | 00:03:48 |
9 | 2 | Daniel Martin Gomez | Sdupv | Senior - M | 00:30:41 | 00:03:50 |
10 | 6 | Francisco Collado Crescencio | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:30:53 | 00:03:52 |
11 | 2 | Carlos Roig Moreno | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:30:54 | 00:03:52 |
12 | 3 | Cristian Saguer Roelas | C.e. Pobla | Senior - M | 00:31:18 | 00:03:55 |
13 | 4 | Azzedine Siah | Independiente | Senior - M | 00:31:29 | 00:03:56 |
14 | 3 | Juan Carlos Mercado Casado | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:31:45 | 00:03:58 |
15 | 4 | Vicente Tomas Tecles | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:31:49 | 00:03:59 |
16 | 7 | Lorenzo Ferriol Bruixola | Sdupv | Veterano A - M | 00:31:51 | 00:03:59 |
17 | 8 | Javier Galindo Ros | Independiente | Veterano A - M | 00:31:57 | 00:04:00 |
18 | 5 | Carlos Soler Miralles | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:32:02 | 00:04:00 |
19 | 5 | Roberto Puig Gongora | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:32:05 | 00:04:01 |
20 | 9 | Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo | Sdupv | Veterano A - M | 00:32:08 | 00:04:01 |
21 | 6 | Jose Antonio Bravo Rafael | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:32:34 | 00:04:04 |
22 | 10 | Jesus Moya Jimenez | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:33:02 | 00:04:08 |
23 | 6 | Samuel Garcia De La Casa | C.e. Pobla | Senior - M | 00:33:03 | 00:04:08 |
24 | 11 | Fernando Jose Martinez Diaz | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:33:04 | 00:04:08 |
25 | 7 | Quico Zamit Fernandez | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Senior - M | 00:33:05 | 00:04:08 |
26 | 2 | Enrique Sales Castro | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:33:08 | 00:04:08 |
27 | 1 | Jose Manuel Fort Martinez | Tridimonis | Veterano C - M | 00:33:14 | 00:04:09 |
28 | 12 | Alejandro Abad Peris | Independiente | Veterano A - M | 00:33:18 | 00:04:10 |
29 | 13 | Isaac Suarez Alvarez | Sdupv | Veterano A - M | 00:33:22 | 00:04:10 |
30 | 8 | Lenin Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:33:39 | 00:04:12 |
31 | 9 | Carlos Verdera Busutil | Atm Servicios Deportivos | Senior - M | 00:33:49 | 00:04:14 |
32 | 10 | Alvaro Sanchez Garcia | Independiente | Senior - M | 00:33:55 | 00:04:14 |
33 | 11 | Jose Ferrer Reyes | Independiente | Senior - M | 00:34:14 | 00:04:17 |
34 | 14 | Jose Antonio Ramiro Ramon | Independiente | Veterano A - M | 00:34:46 | 00:04:21 |
35 | 7 | Juan Carlos Gamboa Secaduras | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:34:47 | 00:04:21 |
36 | 8 | Francisco David Denia Guzman | Sdupv | Veterano B - M | 00:34:50 | 00:04:21 |
37 | 15 | David Yeste Calvo | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:34:55 | 00:04:22 |
38 | 16 | Julian Merino Perez | Sdupv | Veterano A - M | 00:34:57 | 00:04:22 |
39 | 12 | Aitor Varas Garcia | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:35:31 | 00:04:26 |
40 | 17 | Ruben Honrubia Gil | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:35:32 | 00:04:26 |
41 | 13 | Patrick Sevillano Torres | C.e. Pobla | Senior - M | 00:35:38 | 00:04:27 |
42 | 2 | Ignacio Cebrian Sanfeliu | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:35:39 | 00:04:27 |
43 | 18 | Alfredo Alandes Alfonso | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:35:48 | 00:04:28 |
44 | 3 | Fede Valls | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 00:36:01 | 00:04:30 |
45 | 9 | Angel Cantin Sanz | Sdupv | Veterano B - M | 00:36:04 | 00:04:30 |
46 | 19 | Jorge Cabrejas Penuelas | Sdupv | Veterano A - M | 00:36:08 | 00:04:31 |
47 | 4 | Valentin Palacios Lopez | Grup De Correr Emperador | Veterano C - M | 00:36:25 | 00:04:33 |
48 | 10 | Antonio Fort I Uso | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:36:43 | 00:04:35 |
49 | 11 | Sergio Olalla | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:36:57 | 00:04:37 |
50 | 12 | Rafael Soro Banon | Independiente | Veterano B - M | 00:36:58 | 00:04:37 |
51 | 14 | Borja Antequera Sauri | Gent De Foios | Senior - M | 00:37:18 | 00:04:40 |
52 | 13 | Dani Celda Galindo | Independiente | Veterano B - M | 00:37:25 | 00:04:41 |
53 | 14 | Luis Vitoria Ferrer | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:37:28 | 00:04:41 |
54 | 1 | Vicente Roig Rausell | Independiente | Master - M | 00:37:32 | 00:04:42 |
55 | 2 | Jose Nova Alvarez | C.a. Galapagos | Master - M | 00:37:44 | 00:04:43 |
56 | 20 | Juanjo Sanchez Sauri | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:37:49 | 00:04:44 |
57 | 15 | Antonio Ferrando Villajos | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:37:54 | 00:04:44 |
58 | 21 | Sergio San Jose Latorre | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:38:13 | 00:04:47 |
59 | 16 | Miguel Rebollo Pedruelo | Sdupv | Veterano B - M | 00:38:23 | 00:04:48 |
60 | 22 | Paulo Marco Casanova | Independiente | Veterano A - M | 00:38:29 | 00:04:49 |
61 | 5 | Julian Lopez Valero | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:38:34 | 00:04:49 |
62 | 3 | Juan Bonillo Bernet | S.d. Correcaminos | Master - M | 00:38:35 | 00:04:49 |
63 | 23 | Hector Garcia Mari | Independiente | Veterano A - M | 00:38:44 | 00:04:50 |
64 | 24 | Jose Ramon Dolz Garcia | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:38:47 | 00:04:51 |
65 | 17 | Jose Gregorio Torralba Iranzo | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:38:50 | 00:04:51 |
66 | 25 | Mario Zubieta Repiso | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:39:01 | 00:04:53 |
67 | 26 | Ivan Sanchez Romero | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:39:01 | 00:04:53 |
68 | 6 | Paco Zamit Marti | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - M | 00:39:05 | 00:04:53 |
69 | 18 | David Peris Montolio | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 00:39:12 | 00:04:54 |
70 | 19 | Joan Climent Orti | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:39:14 | 00:04:54 |
71 | 27 | Jose Vicente Martinez Mendoza | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 00:39:16 | 00:04:54 |
72 | 7 | Paco Claros Beneyto | Ceu Run | Veterano C - M | 00:39:29 | 00:04:56 |
73 | 20 | Jose Arias Roman | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:39:30 | 00:04:56 |
74 | 21 | Raul Alcantarilla Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:39:32 | 00:04:56 |
75 | 8 | Fernando Piquer Diaz | C.a. Rafel | Veterano C - M | 00:39:36 | 00:04:57 |
76 | 9 | Raimon San Gregorio Esteve | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:39:45 | 00:04:58 |
77 | 28 | Vicente Javier Fraile Castellano | Benicorrer-benisano | Veterano A - M | 00:39:55 | 00:04:59 |
78 | 10 | Jose Mari Bueno Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:40:44 | 00:05:06 |
79 | 22 | Jose Lopez Llin | Independiente | Veterano B - M | 00:41:06 | 00:05:08 |
80 | 23 | Toni Lopez Garrido | Independiente | Veterano B - M | 00:41:08 | 00:05:08 |
81 | 11 | Eustaquio Cazallas | C.a. Poblats Maritims | Veterano C - M | 00:41:12 | 00:05:09 |
82 | 29 | Juan Miguel Rabadan Mata | C.a. Rafel | Veterano A - M | 00:41:21 | 00:05:10 |
83 | 24 | Ionel Dumitrescu | C.a. Kuntur Vlc | Veterano B - M | 00:41:44 | 00:05:13 |
84 | 30 | Miguel Angel Moreno Gabaldon | Independiente | Veterano A - M | 00:41:57 | 00:05:15 |
85 | 31 | Manuel Rodriguez Alfaro | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:42:07 | 00:05:16 |
86 | 12 | Jose Marti | Sdupv | Veterano C - M | 00:42:24 | 00:05:18 |
87 | 15 | Carles Palacios Fores | Grup De Correr Emperador | Senior - M | 00:42:30 | 00:05:19 |
88 | 25 | Juan Antonio Menor Galvez | Independiente | Veterano B - M | 00:43:08 | 00:05:24 |
89 | 32 | Rafael Castel Tellez | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:43:11 | 00:05:24 |
90 | 26 | Jose Vicente Gimeno Costa | Tridimonis | Veterano B - M | 00:43:19 | 00:05:25 |
91 | 27 | Salvador Domenech Santajustina | Independiente | Veterano B - M | 00:43:20 | 00:05:25 |
92 | 33 | Juan Carlos Soler Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 00:43:44 | 00:05:28 |
93 | 28 | Tomas Puchalt Mocholi | Independiente | Veterano B - M | 00:43:58 | 00:05:30 |
94 | 29 | Juan Carlos Llopis Teixedor | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:44:19 | 00:05:32 |
95 | 4 | Jose Ramon Rodrigo Rodrigo | C.a. Rafel | Master - M | 00:44:19 | 00:05:32 |
96 | 13 | Alfonso Vidal Delgado | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 00:44:29 | 00:05:34 |
97 | 30 | Ricardo Perez Garrigues | Ranning Club | Veterano B - M | 00:44:34 | 00:05:34 |
98 | 14 | Jose Herrero Moreno | Sdupv | Veterano C - M | 00:44:49 | 00:05:36 |
99 | 5 | Josep Lluis Cerda Giner | C.c. Tos Pelat | Master - M | 00:45:57 | 00:05:45 |
100 | 15 | Antonio Arocas Perez | Independiente | Veterano C - M | 00:47:13 | 00:05:54 |
101 | 16 | Manuel Garcia Piqueras | Paterna Runners Club | Veterano C - M | 00:47:39 | 00:05:57 |
102 | 6 | Juan Ramon Fabado Dura | Trt Meliana Tri-running-trail | Master - M | 00:47:42 | 00:05:58 |
103 | 7 | Manuel La Torre Quijada | C.a. Galapagos | Master - M | 00:48:11 | 00:06:01 |
104 | 8 | Jose Manuel Senent Orti | Independiente | Master - M | 00:49:50 | 00:06:14 |
105 | 17 | Francisco Jose Munoz Alcaniz | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:50:02 | 00:06:15 |
106 | 31 | Juan Ramon De La Encarnacion Valcarcel | Independiente | Veterano B - M | 00:51:19 | 00:06:25 |
107 | 34 | Miguel Angel Sanchez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:51:19 | 00:06:25 |
108 | 32 | Juan Jose Nunez Muelas | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - M | 00:51:43 | 00:06:28 |
109 | 18 | Vicenc Garcia Iglesias | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 00:52:01 | 00:06:30 |
110 | 9 | Vicente Ruiz Frias | C.a. Poblats Maritims | Master - M | 00:53:56 | 00:06:44 |
111 | 10 | Gines Garcia Martinez | Independiente | Master - M | 00:54:45 | 00:06:51 |
112 | 19 | Vicente Javier Monreal Ebri | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 00:55:21 | 00:06:55 |
113 | 35 | Raul Perez Villagrasa | Independiente | Veterano A - M | 01:00:12 | 00:07:32 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Susi Sanchez Feltrer | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:34:04 | 00:04:16 |
2 | 1 | Marta Viciano Claramunt | C.e. Pobla | Senior - F | 00:35:28 | 00:04:26 |
3 | 1 | Cristina Munar Machio | Sdupv | Junior-promesa - F | 00:35:39 | 00:04:27 |
4 | 2 | Aroa Saez Cholbi | C.e. Pobla | Senior - F | 00:35:59 | 00:04:30 |
5 | 1 | Mayka Perello Chiva | Trail Morvedre | Veterano B - F | 00:36:17 | 00:04:32 |
6 | 2 | Valvanera Del Castillo Martinez | Independiente | Veterano B - F | 00:37:13 | 00:04:39 |
7 | 3 | Sonia Navarrete Gaspar | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:38:57 | 00:04:52 |
8 | 2 | Aida Alvarez Moreno | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:39:04 | 00:04:53 |
9 | 4 | Maria Angeles Aguilar Hernandez | Sdupv | Veterano B - F | 00:39:25 | 00:04:56 |
10 | 3 | Neus Munoz Capitan | Independiente | Senior - F | 00:40:05 | 00:05:01 |
11 | 5 | Raquel Alvarez Mesas | Independiente | Veterano B - F | 00:41:06 | 00:05:08 |
12 | 6 | Esther Lacruz Reyes | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:42:14 | 00:05:17 |
13 | 7 | Laura Alabau Marti | Sdupv | Veterano B - F | 00:42:24 | 00:05:18 |
14 | 4 | Silvia Chiriac | C.a. Residencia Cantallops | Senior - F | 00:42:42 | 00:05:20 |
15 | 3 | Patricia Del Castillo Laserna | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:43:06 | 00:05:23 |
16 | 8 | Begona Garcia Linana | C.a. Avapace Corre | Veterano B - F | 00:43:20 | 00:05:25 |
17 | 4 | Inma Ramos Barres | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - F | 00:43:25 | 00:05:26 |
18 | 1 | Amparo Marques Parra | C.a. Galapagos | Veterano C - F | 00:43:28 | 00:05:26 |
19 | 5 | Monica Rayo Meseguer | Albalat Entrena Atletisme | Senior - F | 00:44:31 | 00:05:34 |
20 | 2 | Concha Fernandez Frechina | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - F | 00:45:05 | 00:05:38 |
21 | 5 | Sofia Castellano Esteve | Independiente | Veterano A - F | 00:45:22 | 00:05:40 |
22 | 9 | Maria Jose Dura Esteve | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - F | 00:45:23 | 00:05:40 |
23 | 6 | Claudia Suarez Campos | C.a. Kuntur Vlc | Senior - F | 00:46:49 | 00:05:51 |
24 | 10 | Paqui Moreno Saiz | Independiente | Veterano B - F | 00:47:47 | 00:05:58 |
25 | 7 | Mamen Santarrufina Martinez | Trt Meliana Tri-running-trail | Senior - F | 00:48:12 | 00:06:02 |
26 | 6 | Jessica Almansa Guerrero | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:50:34 | 00:06:19 |
27 | 7 | Piedad Fernandez Chilleron | Independiente | Veterano A - F | 00:51:40 | 00:06:28 |
28 | 8 | Jesica Portero Trigo | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano A - F | 00:52:00 | 00:06:30 |
29 | 9 | Maite Rausell Castellanos | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:52:26 | 00:06:33 |
30 | 11 | Merxe Garcia Rodriguez | Independiente | Veterano B - F | 00:54:39 | 00:06:50 |
31 | 3 | Suni Miret Marchuet | Independiente | Veterano C - F | 00:54:50 | 00:06:51 |
32 | 12 | Mary Iborra Torres | Tridimonis | Veterano B - F | 00:59:42 | 00:07:28 |
33 | 13 | Rocio Illescas Del Rio | Independiente | Veterano B - F | 01:00:06 | 00:07:31 |
34 | 14 | Raquel Almudever Avino | Sdupv | Veterano B - F | 01:01:06 | 00:07:38 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Sdupv | 54 | Carlos Madronal Galan => Pts: 2 - 00:28:28 (00:03:34) Pablo Sanchis Kilders => Pts: 7 - 00:30:15 (00:03:47) Daniel Martin Gomez => Pts: 9 - 00:30:41 (00:03:50) Lorenzo Ferriol Bruixola => Pts: 16 - 00:31:51 (00:03:59) Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo => Pts: 20 - 00:32:08 (00:04:01) |
2 | C.e. Pobla | 101 | Francisco Collado Crescencio => Pts: 10 - 00:30:53 (00:03:52) Cristian Saguer Roelas => Pts: 12 - 00:31:18 (00:03:55) Vicente Tomas Tecles => Pts: 15 - 00:31:49 (00:03:59) Samuel Garcia De La Casa => Pts: 23 - 00:33:03 (00:04:08) Patrick Sevillano Torres => Pts: 41 - 00:35:38 (00:04:27) |
3 | Trt Meliana Tri-running-trail | 113 | Javier Hernandez Olmo => Pts: 3 - 00:29:16 (00:03:40) Antonio Luna Marti => Pts: 8 - 00:30:20 (00:03:48) Jesus Moya Jimenez => Pts: 22 - 00:33:02 (00:04:08) Fernando Jose Martinez Diaz => Pts: 24 - 00:33:04 (00:04:08) Juanjo Sanchez Sauri => Pts: 56 - 00:37:49 (00:04:44) |
4 | Grup De Correr Museros | 222 | Jose Antonio Bravo Rafael => Pts: 21 - 00:32:34 (00:04:04) Juan Carlos Gamboa Secaduras => Pts: 35 - 00:34:47 (00:04:21) Antonio Fort I Uso => Pts: 48 - 00:36:43 (00:04:35) Antonio Ferrando Villajos => Pts: 57 - 00:37:54 (00:04:44) Julian Lopez Valero => Pts: 61 - 00:38:34 (00:04:49) |
5 | Albalat Entrena Atletisme | 231 | Roberto Puig Gongora => Pts: 19 - 00:32:05 (00:04:01) Aitor Varas Garcia => Pts: 39 - 00:35:31 (00:04:26) Ruben Honrubia Gil => Pts: 40 - 00:35:32 (00:04:26) Fede Valls => Pts: 44 - 00:36:01 (00:04:30) Rafael Castel Tellez => Pts: 89 - 00:43:11 (00:05:24) |
6 | C.a. Rafel | 364 | Carlos Soler Miralles => Pts: 18 - 00:32:02 (00:04:00) Fernando Piquer Diaz => Pts: 75 - 00:39:36 (00:04:57) Juan Miguel Rabadan Mata => Pts: 82 - 00:41:21 (00:05:10) Juan Carlos Llopis Teixedor => Pts: 94 - 00:44:19 (00:05:32) Jose Ramon Rodrigo Rodrigo => Pts: 95 - 00:44:19 (00:05:32) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | C.e. Pobla | 7 | Susi Sanchez Feltrer => Pts: 1 - 00:34:04 (00:04:16) Marta Viciano Claramunt => Pts: 2 - 00:35:28 (00:04:26) Aroa Saez Cholbi => Pts: 4 - 00:35:59 (00:04:30) |
2 | Sdupv | 25 | Cristina Munar Machio => Pts: 3 - 00:35:39 (00:04:27) Maria Angeles Aguilar Hernandez => Pts: 9 - 00:39:25 (00:04:56) Laura Alabau Marti => Pts: 13 - 00:42:24 (00:05:18) |
3 | C.a. Residencia Cantallops | 53 | Silvia Chiriac => Pts: 14 - 00:42:42 (00:05:20) Inma Ramos Barres => Pts: 17 - 00:43:25 (00:05:26) Maria Jose Dura Esteve => Pts: 22 - 00:45:23 (00:05:40) |