Classificació Circuit
Edició 2024
Clas. Gen. - M
Clas. Gen. - F
Clas. Gen. Clubs - M
Clas. Gen. Clubs - F
Juvenil / Cadete - M
Juvenil / Cadete - F
Classificació Absoluta Masc
- 1 = XXIII GRAN FONS DE PUÇOL
- 2 = V 5K ARCO FOIOS
- 3 = VII 5K EMPERADOR MEMORIAL EVA GIMENO
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Num | Pts / Pts Cat | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Paco Monzo Gomez | CD Metaesport | Veterano A - M | 3 | 8 / 6 | 2 / 1 | 3 / 3 | 3 / 2 |
2 | 2 | Hector Esteban Silva | C.A. Puçol | Veterano A - M | 3 | 14 / 9 | 3 / 2 | 5 / 4 | 6 / 3 |
3 | 1 | Azzedine Siah Martinez | C.A. Puçol | Senior - M | 3 | 17 / 6 | 6 / 2 | 6 / 2 | 5 / 2 |
4 | 3 | Antonio Torralbo Martinez | C.E. Pobla | Veterano A - M | 3 | 23 / 13 | 5 / 3 | 10 / 6 | 8 / 4 |
5 | 2 | Adrian Anton Garcia | C.E. Pobla | Senior - M | 3 | 26 / 9 | 12 / 5 | 4 / 1 | 10 / 3 |
6 | 4 | Javier Bosch Soriano | C.A. Puçol | Veterano A - M | 3 | 31 / 16 | 11 / 5 | 8 / 5 | 12 / 6 |
7 | 3 | Cristian Saguer Roelas | C.E. Pobla | Senior - M | 3 | 40 / 14 | 8 / 4 | 21 / 6 | 11 / 4 |
8 | 1 | Juan Catala | C.A. Puçol | Veterano B - M | 3 | 45 / 6 | 13 / 3 | 14 / 1 | 18 / 2 |
9 | 5 | Nacho Navio Navarro | Independiente | Veterano A - M | 3 | 52 / 21 | 15 / 6 | 17 / 7 | 20 / 8 |
10 | 6 | Jaume Tamarit | Gent de Foios | Veterano A - M | 3 | 63 / 25 | 16 / 7 | 23 / 9 | 24 / 9 |
11 | 1 | Jorge Taibo Dos Santos | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Junior - M | 3 | 77 / 11 | 23 / 1 | 26 / 4 | 28 / 6 |
12 | 2 | Juan Carlos Mercado Casado | C.A. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 3 | 83 / 17 | 22 / 7 | 30 / 6 | 31 / 4 |
13 | 7 | Alejandro Garcia Ruiz | C.E. Pobla | Veterano A - M | 3 | 85 / 35 | 26 / 11 | 32 / 13 | 27 / 11 |
14 | 8 | Jose Antonio Ramiro Ramon | Grup de Correr Museros | Veterano A - M | 3 | 97 / 41 | 27 / 12 | 35 / 14 | 35 / 15 |
15 | 9 | Rafa Castel Tellez | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 3 | 103 / 45 | 31 / 15 | 39 / 17 | 33 / 13 |
16 | 4 | Alberto Perez March | Grup de Correr Museros | Senior - M | 3 | 112 / 28 | 28 / 7 | 45 / 10 | 39 / 11 |
17 | 10 | Juan Sanchez Varon | Independiente | Veterano A - M | 3 | 115 / 51 | 30 / 14 | 41 / 19 | 44 / 18 |
18 | 3 | Miguel Albert Barat | A tota canya | Veterano B - M | 3 | 119 / 26 | 33 / 9 | 48 / 12 | 38 / 5 |
19 | 4 | Jesus Moya Jimenez | TRT Meliana Tri-Running-Trail | Veterano B - M | 3 | 123 / 28 | 35 / 10 | 47 / 11 | 41 / 7 |
20 | 5 | Juan Antonio Leal Martinez | C.A. La Vall d´Uixó | Veterano B - M | 3 | 132 / 30 | 48 / 15 | 44 / 9 | 40 / 6 |
21 | 6 | Eduardo Rocamora Rodrigo | SDUPV | Senior - M | 3 | 133 / 32 | 51 / 9 | 34 / 8 | 48 / 15 |
22 | 5 | Adrian Mases Martinez | Independiente | Senior - M | 3 | 135 / 30 | 61 / 11 | 42 / 9 | 32 / 10 |
23 | 11 | Ruben Honrubia Gil | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 3 | 150 / 62 | 46 / 21 | 55 / 22 | 49 / 19 |
24 | 6 | Vicente Tomas Tecles | C.E. Pobla | Veterano B - M | 3 | 152 / 41 | 20 / 6 | 28 / 5 | 104 / 30 |
25 | 12 | Juanjo Sanchez Sauri | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 3 | 152 / 63 | 40 / 19 | 60 / 24 | 52 / 20 |
26 | 7 | Carlos Catala Soro | Grup de Correr Museros | Senior - M | 3 | 154 / 35 | 55 / 10 | 52 / 11 | 47 / 14 |
27 | 1 | Noureddine Ahlam Ezidani | TEAM HICHAM | Veterano C - M | 3 | 158 / 7 | 43 / 2 | 56 / 3 | 59 / 2 |
28 | 8 | Pablo Cano Jimenez | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 3 | 169 / 39 | 63 / 12 | 63 / 14 | 43 / 13 |
29 | 2 | Juanjo Mestre Galarza | C.A. Puçol | Veterano C - M | 3 | 169 / 9 | 60 / 4 | 59 / 4 | 50 / 1 |
30 | 7 | Antonio Fort I Uso | Grup de Correr Museros | Veterano B - M | 3 | 179 / 45 | 56 / 19 | 68 / 15 | 55 / 11 |
31 | 13 | Borja Vercher Beltran | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 3 | 184 / 74 | 71 / 29 | 57 / 23 | 56 / 22 |
32 | 8 | Fernando Jose Martinez Diaz | Zamit Digital Frutas y Verduras Teresa | Veterano B - M | 3 | 188 / 50 | 121 / 39 | 37 / 8 | 30 / 3 |
33 | 14 | Alfredo Alandes Alfonso | C.A. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 3 | 189 / 76 | 54 / 23 | 78 / 30 | 57 / 23 |
34 | 15 | Jose Manuel Gallego Cano | Corre que t'Agafe | Veterano A - M | 3 | 191 / 78 | 64 / 25 | 64 / 27 | 63 / 26 |
35 | 9 | Joan Climent Ortiz | Grup de Correr Museros | Veterano B - M | 3 | 197 / 51 | 59 / 21 | 76 / 18 | 62 / 12 |
36 | 10 | Jose Vicente Martinez Mendoza | Grup de Correr Museros | Veterano B - M | 3 | 208 / 57 | 57 / 20 | 80 / 20 | 71 / 17 |
37 | 16 | Alejandro Cano Roca | C.A. Alfara | Veterano A - M | 3 | 212 / 84 | 77 / 30 | 61 / 25 | 74 / 29 |
38 | 11 | Rafael Martinez Ballester | Independiente | Veterano B - M | 3 | 219 / 60 | 75 / 26 | 77 / 19 | 67 / 15 |
39 | 18 | Vicente Mateu Garcia | Independiente | Veterano A - M | 3 | 225 / 88 | 92 / 33 | 69 / 28 | 64 / 27 |
40 | 17 | Victor Pincione | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 3 | 226 / 87 | 87 / 32 | 79 / 31 | 60 / 24 |
41 | 9 | Hector Ros Pla | Independiente | Senior - M | 3 | 232 / 51 | 86 / 15 | 88 / 20 | 58 / 16 |
42 | 12 | Juan Antonio Villalobos Vita | Independiente | Veterano B - M | 3 | 235 / 67 | 88 / 32 | 81 / 21 | 66 / 14 |
43 | 11 | Stefano Gaeta | Independiente | Senior - M | 3 | 238 / 53 | 95 / 18 | 74 / 18 | 69 / 17 |
44 | 13 | Sergio Garcia-olalla Hilla | C.E. Pobla | Veterano B - M | 3 | 238 / 68 | 79 / 28 | 86 / 22 | 73 / 18 |
45 | 3 | Angel Ramon Gomez Fontan | REDOLAT TEAM | Veterano C - M | 3 | 239 / 17 | 82 / 7 | 85 / 7 | 72 / 3 |
46 | 4 | Jose Mari Bueno Carceller | Independiente | Veterano C - M | 3 | 240 / 17 | 72 / 5 | 90 / 8 | 78 / 4 |
47 | 14 | Toni Mateos | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Veterano B - M | 3 | 249 / 74 | 49 / 16 | 112 / 33 | 88 / 25 |
48 | 10 | Carles Palacios Fores | Grup de Córrer Emperador | Senior - M | 3 | 249 / 53 | 96 / 19 | 54 / 12 | 99 / 22 |
49 | 15 | Antonio Delgado Torralbo | Grup de Correr Museros | Veterano B - M | 3 | 255 / 77 | 85 / 31 | 93 / 25 | 77 / 21 |
50 | 19 | Genar Montalt Olmos | C.E. Pobla | Veterano A - M | 3 | 258 / 98 | 80 / 31 | 92 / 35 | 86 / 32 |
51 | 13 | Jorge Alvarez Martinez | Grup de Correr Museros | Senior - M | 3 | 268 / 56 | 90 / 17 | 99 / 21 | 79 / 18 |
52 | 16 | Vicente Crespo Anton | C.A. Utiel | Veterano B - M | 3 | 275 / 83 | 101 / 35 | 98 / 28 | 76 / 20 |
53 | 5 | Juan Reinaldo Chaves | C.A. Residencia Cantallops | Veterano C - M | 3 | 275 / 21 | 81 / 6 | 94 / 9 | 100 / 6 |
54 | 12 | Mario Munoz Leganes | Independiente | Senior - M | 3 | 276 / 56 | 69 / 13 | 70 / 17 | 137 / 26 |
55 | 18 | Jorge Medina Gonzalez | Penya el Coyote | Veterano B - M | 3 | 277 / 85 | 84 / 30 | 106 / 31 | 87 / 24 |
56 | 17 | Jose Luis Soto Carrasco | C.E. Pobla | Veterano B - M | 3 | 278 / 84 | 66 / 23 | 102 / 29 | 110 / 32 |
57 | 6 | Juan Jose Sarrio Marcos | Independiente | Veterano C - M | 3 | 291 / 24 | 93 / 8 | 108 / 11 | 90 / 5 |
58 | 16 | Adrian Bauset Garcia | Independiente | Senior - M | 3 | 314 / 68 | 118 / 24 | 107 / 24 | 89 / 20 |
59 | 1 | Luis Gil Sanchez | REDOLAT TEAM | Master - M | 3 | 317 / 7 | 97 / 1 | 113 / 2 | 107 / 4 |
60 | 14 | Ivan Manzanares Capella | Independiente | Senior - M | 3 | 318 / 64 | 112 / 22 | 84 / 19 | 122 / 23 |
61 | 19 | Joan Carles Margaix Belenguer | C.A. L'Apalput d'Albuixech | Veterano B - M | 3 | 320 / 99 | 105 / 36 | 122 / 36 | 93 / 27 |
62 | 20 | Oscar Garcia Santamaria | NLTT | Veterano B - M | 3 | 322 / 101 | 91 / 33 | 139 / 42 | 92 / 26 |
63 | 2 | Francisco Jose Zamit Marti | Zamit Digital Frutas y Verduras Teresa | Master - M | 3 | 334 / 8 | 109 / 2 | 119 / 3 | 106 / 3 |
64 | 20 | Akejandro Jimenez Ruiz | Independiente | Veterano A - M | 3 | 337 / 115 | 115 / 40 | 120 / 41 | 102 / 34 |
65 | 17 | Mario Iglesias Vargas | C.E. Pobla | Senior - M | 3 | 338 / 69 | 117 / 23 | 125 / 25 | 96 / 21 |
66 | 21 | Manuel Paramio Hernandez | Grup de Correr Museros | Veterano B - M | 3 | 340 / 104 | 114 / 38 | 121 / 35 | 105 / 31 |
67 | 22 | Miguel Angel Moreno Gabaldon | Independiente | Veterano A - M | 3 | 343 / 118 | 111 / 39 | 114 / 38 | 118 / 41 |
68 | 21 | Juan Pablo Folch Piquer | Independiente | Veterano A - M | 3 | 346 / 118 | 120 / 42 | 118 / 40 | 108 / 36 |
69 | 15 | Raul Comos Camps | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 3 | 359 / 67 | 102 / 20 | 172 / 28 | 85 / 19 |
70 | 22 | Francisco Jose Avendano Aparicio | C.E. Pobla | Veterano B - M | 3 | 361 / 111 | 123 / 41 | 127 / 37 | 111 / 33 |
71 | 23 | Alvaro Terrones Reigada | SDUPV | Veterano A - M | 3 | 368 / 127 | 103 / 36 | 145 / 49 | 120 / 42 |
72 | 25 | Enrique Queralt Gomez | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Veterano A - M | 3 | 369 / 129 | 68 / 27 | 157 / 54 | 144 / 48 |
73 | 23 | Vicente Tamarit Aquino | Gent de Foios | Veterano B - M | 3 | 369 / 114 | 74 / 25 | 148 / 46 | 147 / 43 |
74 | 24 | Manuel Rodriguez Alfaro | C.E. Pobla | Veterano A - M | 3 | 378 / 128 | 116 / 41 | 132 / 43 | 130 / 44 |
75 | 24 | Juan Miguel Huertas Sanchez | Corre que t'Agafe | Veterano B - M | 3 | 383 / 117 | 122 / 40 | 136 / 41 | 125 / 36 |
76 | 29 | Vicente Esteban Exposito | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Veterano A - M | 3 | 388 / 132 | 94 / 34 | 151 / 51 | 143 / 47 |
77 | 28 | Tino Caballero Martinez | C.A. Rafel | Veterano A - M | 3 | 388 / 130 | 130 / 43 | 144 / 48 | 114 / 39 |
78 | 25 | Vicente Badia Ferrer | C.E. Pobla | Veterano B - M | 3 | 391 / 120 | 131 / 43 | 128 / 38 | 132 / 39 |
79 | 26 | Sixto Escudero Gordillo | Grup de Correr Museros | Veterano B - M | 3 | 399 / 123 | 134 / 45 | 146 / 44 | 119 / 34 |
80 | 27 | Pablo Garcia Mari | Independiente | Veterano A - M | 3 | 401 / 130 | 150 / 46 | 138 / 46 | 113 / 38 |
81 | 7 | Alfonso Vidal Delgado | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 3 | 402 / 39 | 145 / 15 | 101 / 10 | 156 / 14 |
82 | 3 | Jose Nova Alvarez | C.A. Galapagos | Master - M | 3 | 404 / 15 | 110 / 3 | 159 / 6 | 135 / 6 |
83 | 26 | Francisco Pico Navarro | C.A. Alfara | Veterano A - M | 3 | 407 / 130 | 138 / 44 | 104 / 36 | 165 / 50 |
84 | 27 | Juan Carlos Llopis Teixedor | C.A. Rafel | Veterano B - M | 3 | 411 / 126 | 132 / 44 | 133 / 40 | 146 / 42 |
85 | 28 | Ruben Mateo Ballesteros | Independiente | Veterano B - M | 3 | 422 / 132 | 139 / 46 | 155 / 49 | 128 / 37 |
86 | 18 | Diego Alonso De La Torre Palancar | Independiente | Senior - M | 3 | 423 / 77 | 144 / 26 | 152 / 26 | 127 / 25 |
87 | 4 | Jose Ramon Rodrigo Rodrigo | C.A. Rafel | Master - M | 3 | 434 / 21 | 133 / 6 | 160 / 7 | 141 / 8 |
88 | 29 | Carlos Navarro Parra | Independiente | Veterano B - M | 3 | 435 / 136 | 143 / 48 | 154 / 48 | 138 / 40 |
89 | 8 | Adolfo Leon Candel | C.A. Puçol | Veterano C - M | 3 | 442 / 44 | 140 / 14 | 163 / 19 | 139 / 11 |
90 | 5 | Jose Maria Roca Giner | C.C. Tos Pelat | Master - M | 3 | 443 / 25 | 126 / 5 | 168 / 9 | 149 / 11 |
91 | 6 | Manuel La Torre Quijada | C.A. Galapagos | Master - M | 3 | 450 / 26 | 137 / 8 | 165 / 8 | 148 / 10 |
92 | 9 | Antonio Arocas Perez | Independiente | Veterano C - M | 3 | 475 / 51 | 147 / 16 | 170 / 20 | 158 / 15 |
93 | 30 | Jorge Serrano Fernandez | Independiente | Veterano A - M | 3 | 475 / 153 | 151 / 47 | 173 / 57 | 151 / 49 |
94 | 7 | Juan Ramon Fabado Dura | TRT Meliana Tri-Running-Trail | Master - M | 3 | 481 / 34 | 154 / 12 | 174 / 10 | 153 / 12 |
95 | 10 | Carlos Ramon Bertran | Grup de Correr Museros | Veterano C - M | 3 | 484 / 54 | 153 / 18 | 176 / 23 | 155 / 13 |
96 | 30 | Juan Jose Nunez Muelas | Independiente | Veterano B - M | 3 | 485 / 148 | 155 / 49 | 178 / 54 | 152 / 45 |
97 | 31 | Jorge Gosalbez Castillo | Independiente | Veterano B - M | 3 | 490 / 149 | 160 / 50 | 180 / 55 | 150 / 44 |
98 | 31 | Borja Capilla Portales | C.A. Gandia - Alpesa | Veterano A - M | 2 | 2 / 2 | - | 1 / 1 | 1 / 1 |
99 | 19 | Jorge Fernandez Lluch | Independiente | Senior - M | 2 | 5 / 2 | 1 / 1 | - | 4 / 1 |
100 | 2 | Jorge Medina Almenar | S.D. Correcaminos | Junior - M | 2 | 14 / 2 | - | 7 / 1 | 7 / 1 |
101 | 20 | Marc Dura Mercado | C.A. Puçol | Senior - M | 2 | 16 / 6 | 7 / 3 | 9 / 3 | - |
102 | 32 | Miguel Paris Turegano | Corredores de la ruta | Veterano B - M | 2 | 25 / 4 | 10 / 2 | 15 / 2 | - |
103 | 3 | Javier Rada Rodriguez | SDUPV | Junior - M | 2 | 28 / 6 | - | 13 / 3 | 15 / 3 |
104 | 33 | Antonio Luna Marti | C.A. Puçol | Veterano B - M | 2 | 30 / 7 | 14 / 4 | 16 / 3 | - |
105 | 21 | Ximo Santonja Climent | SDUPV | Senior - M | 2 | 32 / 10 | - | 18 / 5 | 14 / 5 |
106 | 34 | Enrique Llinares Alfaro | C.A. Paiporta | Veterano B - M | 2 | 36 / 9 | 17 / 5 | 19 / 4 | - |
107 | 32 | Alberto Castello Dolader | C.D. Camp de Morvedre | Veterano A - M | 2 | 39 / 15 | - | 20 / 8 | 19 / 7 |
108 | 22 | Cristian Perez Bueno | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Senior - M | 2 | 40 / 12 | 24 / 6 | - | 16 / 6 |
109 | 33 | Vivtor Navarro Antequera | Gent de Foios | Veterano A - M | 2 | 42 / 18 | 18 / 8 | 24 / 10 | - |
110 | 23 | Roberto Puig Gongora | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 2 | 45 / 15 | - | 22 / 7 | 23 / 8 |
111 | 34 | Alejandro Abad Peris | Gent de Foios | Veterano A - M | 2 | 48 / 20 | 19 / 9 | 29 / 11 | - |
112 | 35 | Carlos Soler Miralles | C.A. Rafel | Veterano B - M | 2 | 58 / 15 | 25 / 8 | 33 / 7 | - |
113 | 4 | Izan Mazorriaga Ayala | Tripuzol | Junior - M | 2 | 64 / 7 | 42 / 2 | - | 22 / 5 |
114 | 36 | Quico Zamit Fernandez | Zamit Digital Frutas y Verduras Teresa | Veterano A - M | 2 | 65 / 27 | - | 36 / 15 | 29 / 12 |
115 | 35 | Jose Vicente Delgado Ibanez | NLTT | Veterano A - M | 2 | 65 / 26 | - | 31 / 12 | 34 / 14 |
116 | 38 | Jose Ferrer Reyes | C.A. Puçol | Veterano A - M | 2 | 72 / 34 | 32 / 16 | 40 / 18 | - |
117 | 37 | Lorenzo Ferriol Bruixola | SDUPV | Veterano A - M | 2 | 74 / 32 | - | 38 / 16 | 36 / 16 |
118 | 40 | Javier Gimeno Sanz | C.A. Rafel | Veterano A - M | 2 | 79 / 38 | 36 / 18 | 43 / 20 | - |
119 | 37 | Francisco Gimilio Monzo | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 2 | 83 / 21 | 37 / 11 | 46 / 10 | - |
120 | 39 | Santiago Ortiz Zurriaga | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 2 | 87 / 38 | - | 50 / 21 | 37 / 17 |
121 | 24 | Josep Palanca Martinez | C.E. Pobla | Senior - M | 2 | 89 / 20 | 47 / 8 | - | 42 / 12 |
122 | 11 | Antonio Gil Moral | Xufarunners Alboraya | Veterano C - M | 2 | 92 / 3 | 41 / 1 | 51 / 2 | - |
123 | 36 | Carlos Camacho | Grup de Correr Museros | Veterano B - M | 2 | 94 / 21 | - | 49 / 13 | 45 / 8 |
124 | 38 | David Yeste Calvo | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Veterano B - M | 2 | 106 / 32 | 53 / 18 | 53 / 14 | - |
125 | 12 | Miguel Torres Gazquez | Independiente | Veterano C - M | 2 | 129 / 9 | 58 / 3 | 71 / 6 | - |
126 | 41 | Alberto Hernandez Rodriguez | Independiente | Veterano A - M | 2 | 134 / 54 | - | 73 / 29 | 61 / 25 |
127 | 41 | Vicente Juan Soriano | C.A. Rafel | Veterano B - M | 2 | 136 / 40 | 39 / 13 | 97 / 27 | - |
128 | 25 | Adrian Sancho Moreno | SCHNEIDER ELECTRIC RUNNING TEAM | Senior - M | 2 | 136 / 27 | 78 / 14 | 58 / 13 | - |
129 | 39 | John Edward Gomez Parada | Paterna Runners Club | Veterano B - M | 2 | 137 / 38 | 65 / 22 | 72 / 16 | - |
130 | 42 | Raul Castano Roig | NLTT | Veterano B - M | 2 | 141 / 40 | 73 / 24 | - | 68 / 16 |
131 | 42 | Vicente Mari Alejo | C.A. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 2 | 148 / 57 | 67 / 26 | - | 81 / 31 |
132 | 43 | Antonio Ferrando Villajos | Grup de Correr Museros | Veterano B - M | 2 | 151 / 44 | 76 / 27 | 75 / 17 | - |
133 | 43 | Jesus Mengual Noguera | C.E. Pobla | Veterano A - M | 2 | 152 / 60 | 70 / 28 | 82 / 32 | - |
134 | 26 | Javier Marco Garcia | Independiente | Senior - M | 2 | 156 / 32 | 89 / 16 | 67 / 16 | - |
135 | 44 | David Peris Montolio | Morvedre Triatlón | Veterano B - M | 2 | 158 / 48 | 83 / 29 | - | 75 / 19 |
136 | 40 | Luis Vitoria Ferrer | C.A. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 2 | 161 / 39 | - | 96 / 26 | 65 / 13 |
137 | 44 | Jaime Martinez Garcia | Independiente | Veterano A - M | 2 | 163 / 63 | - | 83 / 33 | 80 / 30 |
138 | 6 | Enrique Perez Barcelo | Independiente | Junior - M | 2 | 177 / 14 | - | 95 / 6 | 82 / 8 |
139 | 45 | Isaias Segarra Esbri | C.A. La Vall d´Uixó | Veterano A - M | 2 | 181 / 65 | - | 111 / 37 | 70 / 28 |
140 | 45 | Daniel Celda Galindo | Independiente | Veterano B - M | 2 | 181 / 51 | - | 87 / 23 | 94 / 28 |
141 | 47 | Vicente Garcia Bonet | Grup de Córrer Emperador | Veterano B - M | 2 | 187 / 59 | 38 / 12 | 149 / 47 | - |
142 | 46 | Juanjo Ribes Alonso | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 2 | 192 / 54 | - | 109 / 32 | 83 / 22 |
143 | 46 | Juan Miguel Rabadan Mata | C.A. Rafel | Veterano A - M | 2 | 202 / 70 | 104 / 37 | - | 98 / 33 |
144 | 27 | Gabriel Lopez Sanfeliu | Independiente | Senior - M | 2 | 211 / 44 | 108 / 21 | 103 / 23 | - |
145 | 9 | Jose Manuel Cabrera Gallardo | Independiente | Master - M | 2 | 214 / 6 | 119 / 4 | - | 95 / 2 |
146 | 13 | Julian Lopez Valero | Grup de Correr Museros | Veterano C - M | 2 | 217 / 19 | - | 116 / 12 | 101 / 7 |
147 | 47 | Francisco Lloris Molins | Independiente | Veterano A - M | 2 | 219 / 75 | 107 / 38 | - | 112 / 37 |
148 | 8 | Vicente Roig Rausell | Gent de Foios | Master - M | 2 | 231 / 6 | - | 140 / 5 | 91 / 1 |
149 | 14 | Ramon Paula Luis | Corre que t'Agafe | Veterano C - M | 2 | 235 / 25 | 100 / 9 | 135 / 16 | - |
150 | 10 | Rafa Collado Almenar | A tota canya | Master - M | 2 | 243 / 9 | - | 126 / 4 | 117 / 5 |
151 | 48 | Eduardo Sanchez Segovia | Corre que t'Agafe | Veterano A - M | 2 | 245 / 82 | - | 129 / 42 | 116 / 40 |
152 | 28 | Juan Fco Rodado Blanes | Entrenamiento Rodado | Senior - M | 2 | 247 / 49 | 124 / 25 | - | 123 / 24 |
153 | 48 | Amadeo Adrian | Grup de Correr Museros | Veterano B - M | 2 | 249 / 70 | - | 89 / 24 | 160 / 46 |
154 | 15 | Francisco Sanjaime Pascual | C.C. Tos Pelat | Veterano C - M | 2 | 257 / 26 | 127 / 11 | 130 / 15 | - |
155 | 50 | Jose Maria Rojas Mancilla | CD Metaesport | Veterano B - M | 2 | 260 / 81 | 129 / 42 | 131 / 39 | - |
156 | 49 | Alonso Gonzalez Martinez | C.A. Rafel | Veterano B - M | 2 | 262 / 78 | - | 141 / 43 | 121 / 35 |
157 | 11 | Damaso Abad Martin | C.D. Es posible | Master - M | 2 | 272 / 14 | 136 / 7 | - | 136 / 7 |
158 | 49 | Mathias Tome Sanchez | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 2 | 275 / 91 | 141 / 45 | - | 134 / 46 |
159 | 51 | Ximo Martinez Carmona | C.E.A.Bétera | Veterano B - M | 2 | 278 / 83 | - | 147 / 45 | 131 / 38 |
160 | 17 | Ignacio Garcia Burguete | C.A. La Vall d´Uixó | Veterano C - M | 2 | 278 / 30 | 135 / 13 | 143 / 17 | - |
161 | 16 | Jose Vicente Gimeno Costa | TRIDIMONIS | Veterano C - M | 2 | 286 / 27 | - | 162 / 18 | 124 / 9 |
162 | 50 | Fermin Soler Castello | Independiente | Veterano A - M | 2 | 289 / 98 | - | 156 / 53 | 133 / 45 |
163 | 12 | Josep Lluis Cerda Giner | C.C. Tos Pelat | Master - M | 2 | 300 / 22 | 146 / 9 | - | 154 / 13 |
164 | 5 | Antonio Garcia Ribes | C.E. Pobla | Junior - M | 2 | 304 / 10 | 125 / 3 | 179 / 7 | - |
165 | 13 | Jose Manuel Senent Orti | Independiente | Master - M | 2 | 309 / 24 | 148 / 10 | - | 161 / 14 |
166 | 15 | Gines Garcia Martinez | Independiente | Master - M | 2 | 311 / 26 | 149 / 11 | - | 162 / 15 |
167 | 53 | Ruben Martinez Perez | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 2 | 319 / 100 | 142 / 47 | 177 / 53 | - |
168 | 19 | Manuel Garcia Piqueras | Xufarunners Alboraya | Veterano C - M | 2 | 321 / 37 | 158 / 21 | - | 163 / 16 |
169 | 52 | Oscar Enrique Ocana De Miguel | La Furia Running Team | Veterano B - M | 2 | 323 / 97 | - | 181 / 56 | 142 / 41 |
170 | 20 | Vicent Alcover Gimeno | Grup de Correr Museros | Veterano C - M | 2 | 323 / 38 | 152 / 17 | 171 / 21 | - |
171 | 18 | Jose Vicente Llinares Carbonell | C.E.A.Bétera | Veterano C - M | 2 | 323 / 36 | 156 / 19 | - | 167 / 17 |
172 | 29 | Jorge Molina Fernandez | Independiente | Senior - M | 2 | 328 / 55 | - | 169 / 27 | 159 / 28 |
173 | 21 | Jose Enrique Pascual Monleon | Independiente | Veterano C - M | 2 | 340 / 44 | 157 / 20 | 183 / 24 | - |
174 | 14 | Francisco Rodriguez Hidalgo | Independiente | Master - M | 2 | 343 / 24 | 159 / 13 | 184 / 11 | - |
175 | 54 | Manuel Chulvi Ballester | C.A. Puçol | Veterano B - M | 2 | 355 / 105 | - | 186 / 57 | 169 / 48 |
176 | 51 | Edu Pla | C.E. Vinaròs | Veterano A - M | 1 | 2 / 2 | - | 2 / 2 | - |
177 | 56 | Javier Hernandez Olmo | TRT Meliana Tri-Running-Trail | Veterano B - M | 1 | 2 / 1 | - | - | 2 / 1 |
178 | 55 | Jose Vicente Bertolo Dominguez | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Veterano B - M | 1 | 4 / 1 | 4 / 1 | - | - |
179 | 52 | Alberto Pamblanco Fernandez | C.A. Puçol | Veterano A - M | 1 | 9 / 4 | 9 / 4 | - | - |
180 | 53 | David Gallardo Perez | C.A. Rafel | Veterano A - M | 1 | 9 / 5 | - | - | 9 / 5 |
181 | 7 | Francisco Pinero Gomez | C.A. ALBACETE-DIPUTACIÓN | Junior - M | 1 | 11 / 2 | - | 11 / 2 | - |
182 | 30 | Jorge Prado Gonzalez | Independiente | Senior - M | 1 | 12 / 4 | - | 12 / 4 | - |
183 | 8 | Carles Herrero Celda | Tripuzol | Junior - M | 1 | 13 / 2 | - | - | 13 / 2 |
184 | 31 | Samuel Garcia De La Casa | C.E. Pobla | Senior - M | 1 | 17 / 7 | - | - | 17 / 7 |
185 | 54 | Jose Iborra Torres | TRIDIMONIS | Veterano A - M | 1 | 21 / 10 | 21 / 10 | - | - |
186 | 9 | Juan Ramon Munoz De La Cruz | SDUPV | Junior - M | 1 | 21 / 4 | - | - | 21 / 4 |
187 | 22 | Vicente Felis Monros | NLTT | Veterano C - M | 1 | 25 / 1 | - | 25 / 1 | - |
188 | 32 | Jan Lasa | SDUPV | Senior - M | 1 | 25 / 9 | - | - | 25 / 9 |
189 | 55 | Alberto Sanchez Vizcaino | C.A. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 1 | 26 / 10 | - | - | 26 / 10 |
190 | 10 | Roberto Carlos Rocabado Quispe | ATIPAQ | Junior - M | 1 | 27 / 5 | - | 27 / 5 | - |
191 | 56 | Jose Luis Garcia Garcia | SDUPV | Veterano A - M | 1 | 29 / 13 | 29 / 13 | - | - |
192 | 57 | Juan Carlos Esteban Ferrer | REDOLAT TEAM | Veterano A - M | 1 | 34 / 17 | 34 / 17 | - | - |
193 | 59 | Jose Miguel Escalona Navarro | Independiente | Veterano B - M | 1 | 44 / 14 | 44 / 14 | - | - |
194 | 58 | Jorge Cabrejas Penuelas | SDUPV | Veterano A - M | 1 | 45 / 20 | 45 / 20 | - | - |
195 | 57 | Santi Bellver Furio | C.A. Rafel | Veterano B - M | 1 | 46 / 9 | - | - | 46 / 9 |
196 | 60 | Tomas Civera Molla | SDUPV | Veterano B - M | 1 | 50 / 17 | 50 / 17 | - | - |
197 | 11 | Jose Vicente Zaragoza Cobo | Independiente | Junior - M | 1 | 51 / 7 | - | - | 51 / 7 |
198 | 60 | Freddy Concepcion Rondon Rojas | Velas Maratón | Veterano A - M | 1 | 52 / 22 | 52 / 22 | - | - |
199 | 58 | Vicente Navarro Cortina | A tota canya | Veterano B - M | 1 | 53 / 10 | - | - | 53 / 10 |
200 | 59 | Pablo De Miguel Boso | C.A. Rafel | Veterano A - M | 1 | 54 / 21 | - | - | 54 / 21 |
201 | 62 | Aitor Varas Garcia | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 1 | 62 / 26 | - | 62 / 26 | - |
202 | 61 | Mario Zubieta Repiso | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 1 | 62 / 24 | 62 / 24 | - | - |
203 | 23 | Fede Valls Marti | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 1 | 65 / 5 | - | 65 / 5 | - |
204 | 33 | Sanjeevi Kumar Thangaraju | SDUPV | Senior - M | 1 | 66 / 15 | - | 66 / 15 | - |
205 | 61 | Miguel Rebollo Pedruelo | SDUPV | Veterano B - M | 1 | 84 / 23 | - | - | 84 / 23 |
206 | 63 | Joaquin Epila De Julian | Independiente | Veterano A - M | 1 | 91 / 34 | - | 91 / 34 | - |
207 | 62 | Manuel Fernandez Madrid | C.A. Puçol | Veterano B - M | 1 | 97 / 29 | - | - | 97 / 29 |
208 | 65 | Nico Donato | C.A. Rafel | Veterano B - M | 1 | 98 / 34 | 98 / 34 | - | - |
209 | 64 | Juan Jose Lurbe Escrihuela | SDUPV | Veterano A - M | 1 | 99 / 35 | 99 / 35 | - | - |
210 | 34 | Marcos Clemente Vela | S.D. Correcaminos | Senior - M | 1 | 100 / 22 | - | 100 / 22 | - |
211 | 65 | Ignacio Rausell Lledo | C.A. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 1 | 103 / 35 | - | - | 103 / 35 |
212 | 63 | Jose Gregorio Torralba Iranzo | C.E. Pobla | Veterano B - M | 1 | 105 / 30 | - | 105 / 30 | - |
213 | 66 | Ramon Pelaez Pena | Independiente | Veterano B - M | 1 | 106 / 37 | 106 / 37 | - | - |
214 | 24 | Jose Luis Romero Lobo | A tota canya | Veterano C - M | 1 | 109 / 8 | - | - | 109 / 8 |
215 | 16 | Jose Vicente Marti Albinana | SDUPV | Master - M | 1 | 110 / 1 | - | 110 / 1 | - |
216 | 25 | Julian Martinez Herraiz | C.C. Tos Pelat | Veterano C - M | 1 | 113 / 10 | 113 / 10 | - | - |
217 | 64 | Francisco Gil Manrubia | Independiente | Veterano B - M | 1 | 115 / 34 | - | 115 / 34 | - |
218 | 12 | Agustin Paya Alamar | SDUPV | Junior - M | 1 | 115 / 9 | - | - | 115 / 9 |
219 | 66 | Paco Aldana Folgado | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Veterano A - M | 1 | 117 / 39 | - | 117 / 39 | - |
220 | 29 | Fernando Piquer Diaz | C.A. Rafel | Veterano C - M | 1 | 123 / 13 | - | 123 / 13 | - |
221 | 30 | Raimon San Gregorio Esteve | Grup de Correr Museros | Veterano C - M | 1 | 124 / 14 | - | 124 / 14 | - |
222 | 26 | Julio Tomas Egea | C.A. Rafel | Veterano C - M | 1 | 126 / 10 | - | - | 126 / 10 |
223 | 27 | Jose Gastaldo Lazaro | C.A. Puçol | Veterano C - M | 1 | 128 / 12 | 128 / 12 | - | - |
224 | 67 | Norat Roig Tierno | Independiente | Veterano A - M | 1 | 129 / 43 | - | - | 129 / 43 |
225 | 68 | Eduardo Naranjo Anula | C.A. L'Apalput d'Albuixech | Veterano A - M | 1 | 134 / 44 | - | 134 / 44 | - |
226 | 69 | Hector Garcia Mari | Independiente | Veterano A - M | 1 | 137 / 45 | - | 137 / 45 | - |
227 | 28 | Jose Herrero Moreno | SDUPV | Veterano C - M | 1 | 140 / 12 | - | - | 140 / 12 |
228 | 70 | Juan Gabriel Naranjo Anula | C.A. L'Apalput d'Albuixech | Veterano A - M | 1 | 142 / 47 | - | 142 / 47 | - |
229 | 17 | Miguel Roldan Peris | C.A. Edeta | Master - M | 1 | 145 / 9 | - | - | 145 / 9 |
230 | 71 | Ruben Herraiz Merino | KAMAX RUNNING TEAM | Veterano A - M | 1 | 150 / 50 | - | 150 / 50 | - |
231 | 72 | Oscar Palomares | Independiente | Veterano A - M | 1 | 153 / 52 | - | 153 / 52 | - |
232 | 35 | Julian Ruiz | Independiente | Senior - M | 1 | 157 / 27 | - | - | 157 / 27 |
233 | 68 | Miguel Capilla Asensi | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 1 | 158 / 50 | - | 158 / 50 | - |
234 | 69 | Javier Lafora Minguet | Independiente | Veterano B - M | 1 | 161 / 51 | - | 161 / 51 | - |
235 | 73 | Vicente Alagarda Pina | BCS Trail d'Uixó | Veterano A - M | 1 | 164 / 55 | - | 164 / 55 | - |
236 | 36 | Ximo Ruiz | C.E. Pobla | Senior - M | 1 | 164 / 29 | - | - | 164 / 29 |
237 | 70 | Jose Luis Cambronero Carron | Gent de Foios | Veterano B - M | 1 | 166 / 52 | - | 166 / 52 | - |
238 | 67 | Rafa Soro Banon | Grup de Correr Museros | Veterano B - M | 1 | 166 / 47 | - | - | 166 / 47 |
239 | 74 | Juan Ramon Bonillo Garcia | Corre que t'Agafe | Veterano A - M | 1 | 167 / 56 | - | 167 / 56 | - |
240 | 31 | Abel Cubas Torres | C.A. Puçol | Veterano C - M | 1 | 168 / 18 | - | - | 168 / 18 |
241 | 32 | Francisco Jose Munoz Alcaniz | Grup de Córrer Emperador | Veterano C - M | 1 | 175 / 22 | - | 175 / 22 | - |
242 | 75 | Prudencio Medina Lopez | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Veterano A - M | 1 | 182 / 58 | - | 182 / 58 | - |
243 | 76 | Javier Nova Aleixandre | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Veterano A - M | 1 | 185 / 59 | - | 185 / 59 | - |
244 | 33 | Elias Ruiz Montalt | Independiente | Veterano C - M | 1 | 187 / 25 | - | 187 / 25 | - |
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Num | Pts / Pts Cat | 1 | 2 | 3 |
Classificació Absoluta Fem
- 1 = XXIII GRAN FONS DE PUÇOL
- 2 = V 5K ARCO FOIOS
- 3 = VII 5K EMPERADOR MEMORIAL EVA GIMENO
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Num | Pts / Pts Cat | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Aroa Saez | C.E. Pobla | Veterano A - F | 3 | 4 / 4 | 1 / 1 | 1 / 1 | 2 / 2 |
2 | 2 | Patricia Del Castillo Laserna | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 3 | 11 / 8 | 5 / 3 | 2 / 2 | 4 / 3 |
3 | 1 | Silvia Chiriac | C.A. Residencia Cantallops | Senior - F | 3 | 19 / 6 | 7 / 1 | 6 / 3 | 6 / 2 |
4 | 2 | Veronica Gurrea Moreno | SUSODELAFUENTE | Senior - F | 3 | 23 / 8 | 11 / 3 | 5 / 2 | 7 / 3 |
5 | 3 | Nuria Cuevas Sanchez | C.E. Pobla | Veterano A - F | 3 | 39 / 15 | 10 / 4 | 11 / 5 | 18 / 6 |
6 | 3 | Rosa Azor Lozano | C.A. Rafel | Senior - F | 3 | 49 / 17 | 14 / 5 | 18 / 6 | 17 / 6 |
7 | 1 | Mercedes Garnica Garcia | Independiente | Veterano C - F | 3 | 54 / 3 | 16 / 1 | 15 / 1 | 23 / 1 |
8 | 1 | Toni Vilches Nieto | Grup de Correr Museros | Veterano B - F | 3 | 56 / 16 | 27 / 8 | 14 / 4 | 15 / 4 |
9 | 4 | Lorena Blanco Pechuan | Independiente | Senior - F | 3 | 64 / 23 | 19 / 8 | 21 / 7 | 24 / 8 |
10 | 4 | Neus Broseta Tomas | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 3 | 69 / 22 | 28 / 8 | 20 / 7 | 21 / 7 |
11 | 1 | Amparo Marques Parra | C.A. Galapagos | Master - F | 3 | 76 / 4 | 21 / 1 | 24 / 1 | 31 / 2 |
12 | 5 | Paqui Garcia Ribes | C.E. Pobla | Veterano A - F | 3 | 77 / 23 | 24 / 7 | 26 / 8 | 27 / 8 |
13 | 2 | Aida Lapiedra Llacer | C.A. Puçol | Veterano B - F | 3 | 82 / 22 | 22 / 7 | 27 / 7 | 33 / 8 |
14 | 2 | Pllar Algarra Garcia | SUSODELAFUENTE | Master - F | 3 | 94 / 5 | 35 / 2 | 33 / 2 | 26 / 1 |
15 | 3 | Eleonora Paola Pincione | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - F | 3 | 97 / 29 | 31 / 10 | 34 / 12 | 32 / 7 |
16 | 6 | Mª Carmen Navarro Vidal | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 3 | 110 / 29 | 33 / 10 | 37 / 9 | 40 / 10 |
17 | 6 | Laura Peris Ros | Independiente | Senior - F | 3 | 118 / 36 | 37 / 12 | 35 / 11 | 46 / 13 |
18 | 5 | Teresa Embuena Armendariz | Independiente | Senior - F | 3 | 120 / 35 | 36 / 11 | 39 / 12 | 45 / 12 |
19 | 4 | Aurora Rajadell Rey | C.E. Pobla | Veterano B - F | 3 | 131 / 42 | 41 / 13 | 30 / 10 | 60 / 19 |
20 | 6 | Nuria Ramon-marques | Grup de Correr Museros | Veterano B - F | 3 | 142 / 47 | 44 / 16 | 44 / 15 | 54 / 16 |
21 | 5 | M Angeles Rubio Mateos | C.E. Pobla | Veterano B - F | 3 | 146 / 46 | 40 / 12 | 47 / 16 | 59 / 18 |
22 | 7 | Yolanda Alcover Zanon | Grup de Correr Museros | Veterano B - F | 3 | 149 / 50 | 42 / 14 | 54 / 21 | 53 / 15 |
23 | 8 | Vanessa Marchan Vazquez | Grup de Correr Museros | Veterano B - F | 3 | 150 / 51 | 43 / 15 | 51 / 19 | 56 / 17 |
24 | 9 | Ruth Ovejero Martinez | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Veterano B - F | 3 | 157 / 56 | 29 / 9 | 60 / 23 | 68 / 24 |
25 | 7 | Elena Ballester Jimenez | Grup de Correr Museros | Senior - F | 3 | 163 / 43 | 48 / 14 | 53 / 14 | 62 / 15 |
26 | 10 | Sonia Pozuelo Morcillo | Grup de Correr Museros | Veterano B - F | 3 | 165 / 61 | 45 / 17 | 55 / 22 | 65 / 22 |
27 | 2 | Eva Maria Alarcon Garcia | C.A. Marjana Chiva | Veterano C - F | 3 | 185 / 18 | 50 / 3 | 61 / 8 | 74 / 7 |
28 | 7 | Cristina De La Torre Paredes | SDUPV | Veterano A - F | 2 | 4 / 3 | 3 / 2 | - | 1 / 1 |
29 | 8 | Luisa Masot Pastor | Independiente | Senior - F | 2 | 8 / 2 | - | 3 / 1 | 5 / 1 |
30 | 12 | Noelia Davo Anon | NLTT | Veterano B - F | 2 | 9 / 4 | 6 / 3 | - | 3 / 1 |
31 | 11 | Valvanera Del Castillo Martinez | Independiente | Veterano B - F | 2 | 12 / 3 | - | 4 / 1 | 8 / 2 |
32 | 8 | Mercedes Calatayud Cubedo | C.A. Alfara | Veterano A - F | 2 | 16 / 7 | - | 7 / 3 | 9 / 4 |
33 | 14 | Pilar Bueno Marcilla | Gent de Foios | Veterano B - F | 2 | 21 / 7 | 12 / 5 | 9 / 2 | - |
34 | 9 | Rebeca Martinez Garcia Munoz | C.A. Residencia Cantallops | Veterano A - F | 2 | 21 / 9 | - | 10 / 4 | 11 / 5 |
35 | 9 | Jessica Monsonis Romero | Independiente | Senior - F | 2 | 25 / 8 | 13 / 4 | 12 / 4 | - |
36 | 13 | Sonia Navarrete Gaspar | C.E. Pobla | Veterano B - F | 2 | 27 / 6 | - | 13 / 3 | 14 / 3 |
37 | 10 | Carla Yeste | Independiente | Senior - F | 2 | 29 / 12 | 17 / 7 | - | 12 / 5 |
38 | 15 | Matilde Gil Quinza | SDUPV | Veterano B - F | 2 | 32 / 10 | - | 16 / 5 | 16 / 5 |
39 | 16 | Esther Lacruz Reyes | C.E. Pobla | Veterano B - F | 2 | 36 / 12 | 8 / 4 | 28 / 8 | - |
40 | 10 | Sofia Castellano Esteve | Independiente | Veterano A - F | 2 | 39 / 11 | 20 / 5 | 19 / 6 | - |
41 | 11 | Veronica Sanchez Miravalles | Grup de Correr Museros | Senior - F | 2 | 45 / 16 | 26 / 9 | - | 19 / 7 |
42 | 1 | Alba Badia Rubio | C.E. Pobla | Junior - F | 2 | 45 / 3 | 25 / 1 | - | 20 / 2 |
43 | 13 | Ines Borras Alabort | C.E. Pobla | Senior - F | 2 | 50 / 18 | - | 25 / 9 | 25 / 9 |
44 | 18 | Sonia Diaz Espanol | The Kenyan Urban Way | Veterano B - F | 2 | 52 / 15 | 18 / 6 | - | 34 / 9 |
45 | 12 | Maria Lopez Sobremonte | SDUPV | Senior - F | 2 | 52 / 18 | 30 / 10 | 22 / 8 | - |
46 | 11 | Inma Ramos Barres | C.A. Residencia Cantallops | Veterano A - F | 2 | 52 / 15 | 23 / 6 | - | 29 / 9 |
47 | 17 | Maria Angeles Gonzalez Zapata | C.E. Pobla | Veterano B - F | 2 | 53 / 12 | - | 23 / 6 | 30 / 6 |
48 | 14 | Allison Ruth Arboleda Condoy | TRIDIMONIS | Senior - F | 2 | 68 / 20 | - | 32 / 10 | 36 / 10 |
49 | 12 | Teresa Lisarde Broseta | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 2 | 75 / 21 | 32 / 9 | - | 43 / 12 |
50 | 3 | Concepcion Fernandez Frechina | Zamit Digital Frutas y Verduras Teresa | Veterano C - F | 2 | 75 / 4 | - | 36 / 2 | 39 / 2 |
51 | 14 | Neida Quispe Pardo | ATIPAQ | Veterano A - F | 2 | 76 / 22 | 34 / 11 | 42 / 11 | - |
52 | 13 | M Jose Vilches Marti | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 2 | 79 / 21 | - | 38 / 10 | 41 / 11 |
53 | 19 | Montse Camacho Martinez | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - F | 2 | 82 / 25 | - | 40 / 13 | 42 / 12 |
54 | 21 | Rita Hernandez Heredia | A tota canya | Veterano B - F | 2 | 85 / 28 | - | 48 / 17 | 37 / 11 |
55 | 15 | Rosa Ampar Ruiz Vicent | Independiente | Senior - F | 2 | 85 / 27 | 38 / 13 | - | 47 / 14 |
56 | 4 | Maria Lourdes Moral Ibanez | Xufarunners Alboraya | Veterano C - F | 2 | 87 / 5 | 46 / 2 | 41 / 3 | - |
57 | 20 | Piedad Fernandez Chilleron | DECATHLON | Veterano B - F | 2 | 87 / 27 | - | 43 / 14 | 44 / 13 |
58 | 22 | Pepa Deogracia Guirado | C.A. Puçol | Veterano B - F | 2 | 98 / 32 | - | 49 / 18 | 49 / 14 |
59 | 5 | Rosa Luque Flores | C.A. Puçol | Veterano C - F | 2 | 100 / 9 | - | 50 / 5 | 50 / 4 |
60 | 23 | Maria Isabel Anguita Martinez | C.E. Pobla | Veterano B - F | 2 | 103 / 36 | - | 68 / 26 | 35 / 10 |
61 | 3 | Carmen Luisa Dolz Ramon | NLTT | Master - F | 2 | 104 / 7 | 47 / 3 | - | 57 / 4 |
62 | 16 | Noelia Badia Colas | Albalat Entrena Atletisme | Senior - F | 2 | 109 / 29 | - | 46 / 13 | 63 / 16 |
63 | 6 | Loli Tamarit Fontaner | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - F | 2 | 112 / 11 | - | 57 / 6 | 55 / 5 |
64 | 24 | Raquel Alcover Zanon | Grup de Correr Museros | Veterano B - F | 2 | 113 / 40 | - | 52 / 20 | 61 / 20 |
65 | 15 | Alba Marin Peris | Independiente | Veterano A - F | 2 | 114 / 26 | - | 56 / 12 | 58 / 14 |
66 | 4 | Charo Heredia Corduente | NLTT | Master - F | 2 | 120 / 9 | 49 / 4 | - | 71 / 5 |
67 | 7 | Mªjose Andres Lluna | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - F | 2 | 125 / 13 | - | 58 / 7 | 67 / 6 |
68 | 17 | Zaira Moreno Lopez | Independiente | Senior - F | 2 | 128 / 32 | - | 59 / 15 | 69 / 17 |
69 | 18 | Anais Cabanes Ros | Independiente | Senior - F | 2 | 133 / 34 | - | 63 / 16 | 70 / 18 |
70 | 25 | Geles Portales Gaspar | C.A. Residencia Cantallops | Veterano B - F | 2 | 141 / 50 | - | 66 / 24 | 75 / 26 |
71 | 26 | Maria De Los Angeles Leo Cobo | Independiente | Veterano B - F | 1 | 2 / 1 | 2 / 1 | - | - |
72 | 27 | Yolanda Gonzalez Fernandez | NLTT | Veterano B - F | 1 | 4 / 2 | 4 / 2 | - | - |
73 | 2 | Cristina Castanares Delgado | SDUPV | Junior - F | 1 | 8 / 1 | - | 8 / 1 | - |
74 | 19 | Aitana Martinez Andreu | SDUPV | Senior - F | 1 | 9 / 2 | 9 / 2 | - | - |
75 | 20 | Monica Rayo Meseguer | Albalat Entrena Atletisme | Senior - F | 1 | 10 / 4 | - | - | 10 / 4 |
76 | 3 | Empar Ibanez Orts | Independiente | Junior - F | 1 | 13 / 1 | - | - | 13 / 1 |
77 | 22 | Cassandre Hastings | Independiente | Senior - F | 1 | 15 / 6 | 15 / 6 | - | - |
78 | 21 | Teresa Latorre Carrascosa | SDUPV | Senior - F | 1 | 17 / 5 | - | 17 / 5 | - |
79 | 5 | Valeria Ayesa Gonzalez | SDUPV | Junior - F | 1 | 22 / 3 | - | - | 22 / 3 |
80 | 6 | Maria Ruiz Morell | SDUPV | Junior - F | 1 | 28 / 4 | - | - | 28 / 4 |
81 | 28 | Inmaculada Beato Tortajada | C.D. Es posible | Veterano B - F | 1 | 29 / 9 | - | 29 / 9 | - |
82 | 30 | Inmaculada Chamizo Camps | Independiente | Veterano B - F | 1 | 31 / 11 | - | 31 / 11 | - |
83 | 23 | Marta Rebull | Corre que t'Agafe | Senior - F | 1 | 38 / 11 | - | - | 38 / 11 |
84 | 29 | Arantxa Garcia Carrion | CEU Run | Veterano B - F | 1 | 39 / 11 | 39 / 11 | - | - |
85 | 9 | Nieves Ferrandis Cardells | C.A. L'Apalput d'Albuixech | Veterano C - F | 1 | 45 / 4 | - | 45 / 4 | - |
86 | 8 | Rosa Irigaray Martinez | C.A. Puçol | Veterano C - F | 1 | 48 / 3 | - | - | 48 / 3 |
87 | 4 | Paula Caballero Clavijo | Independiente | Junior - F | 1 | 51 / 2 | 51 / 2 | - | - |
88 | 5 | Maria Amparo Mallols Torrado | Independiente | Master - F | 1 | 51 / 3 | - | - | 51 / 3 |
89 | 17 | Alicia Mas | Independiente | Veterano A - F | 1 | 52 / 13 | - | - | 52 / 13 |
90 | 16 | Miriam Abad Vinas | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Veterano A - F | 1 | 62 / 13 | - | 62 / 13 | - |
91 | 10 | Pierrette Girard | Independiente | Veterano C - F | 1 | 64 / 9 | - | 64 / 9 | - |
92 | 31 | Mary Iborra Torres | TRIDIMONIS | Veterano B - F | 1 | 64 / 21 | - | - | 64 / 21 |
93 | 18 | Sandra Paniagua Adelantado | A tota canya | Veterano A - F | 1 | 65 / 14 | - | 65 / 14 | - |
94 | 32 | Begona Aguilar Ros | Grup de Correr Museros | Veterano B - F | 1 | 66 / 23 | - | - | 66 / 23 |
95 | 33 | Raquel Almudever Avino | SDUPV | Veterano B - F | 1 | 67 / 25 | - | 67 / 25 | - |
96 | 24 | Teresa Lopez Garrido | SDUPV | Senior - F | 1 | 72 / 19 | - | - | 72 / 19 |
97 | 34 | Dori Candela Serrano | C.A. Puçol | Veterano B - F | 1 | 73 / 25 | - | - | 73 / 25 |
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Num | Pts / Pts Cat | 1 | 2 | 3 |
Classificació Absoluta Clubs Masc
- 1 = XXIII GRAN FONS DE PUÇOL
- 2 = V 5K ARCO FOIOS
- 3 = VII 5K EMPERADOR MEMORIAL EVA GIMENO
Pos | Corredor | Num | Pts | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | C.a. Pucol | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 |
2 | C.e. Pobla | 3 | 5 | 2 | 2 | 1 |
3 | Albalat Entrena Atletisme | 3 | 12 | 4 | 4 | 4 |
4 | Sdupv | 3 | 12 | 6 | 3 | 3 |
5 | Grup De Correr Museros | 3 | 15 | 5 | 5 | 5 |
6 | Club Triatlon Huracan Puerto Sagunto | 3 | 19 | 3 | 8 | 8 |
7 | C.a. Rafel | 3 | 21 | 7 | 7 | 7 |
8 | Gent De Foios | 1 | 6 | - | 6 | - |
9 | C.a. Residencia Cantallops | 1 | 6 | - | - | 6 |
10 | Corre Que T\'agafe | 1 | 9 | - | 9 | - |
Pos | Corredor | Num | Pts | 1 | 2 | 3 |
Classificació Absoluta Fem
- 1 = XXIII GRAN FONS DE PUÇOL
- 2 = V 5K ARCO FOIOS
- 3 = VII 5K EMPERADOR MEMORIAL EVA GIMENO
Pos | Corredor | Num | Pts | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | C.e. Pobla | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 |
2 | Sdupv | 3 | 7 | 2 | 2 | 3 |
3 | Albalat Entrena Atletisme | 3 | 9 | 4 | 3 | 2 |
4 | Grup De Correr Museros | 3 | 15 | 5 | 5 | 5 |
5 | C.a. Residencia Cantallops | 2 | 8 | - | 4 | 4 |
6 | Nltt | 2 | 10 | 3 | - | 7 |
7 | C.a. Pucol | 2 | 12 | - | 6 | 6 |
Pos | Corredor | Num | Pts | 1 | 2 | 3 |
Classificació Juvenil / Cadete Masc
- 1 = XXIII GRAN FONS DE PUÇOL
- 2 = V 5K ARCO FOIOS
- 3 = VII 5K EMPERADOR MEMORIAL EVA GIMENO
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Num | Pts / Pts Cat | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Jesus Piquer Priego | Independiente | Cadete - M | 3 | 6 / 4 | 2 / 1 | 2 / 2 | 2 / 1 |
2 | 1 | Andrea Jose Serrano Lopez | NLTT | Juvenil - M | 3 | 10 / 5 | 3 / 2 | 3 / 1 | 4 / 2 |
3 | 2 | Alvaro Tome Bueno | Gent de Foios | Cadete - M | 3 | 14 / 8 | 5 / 2 | 4 / 3 | 5 / 3 |
4 | 2 | Adrian Gosalbez Lopez | C.E. Pobla | Juvenil - M | 3 | 15 / 8 | 4 / 3 | 5 / 2 | 6 / 3 |
5 | 3 | Daniel Gomez Palau | Avant Moncada | Juvenil - M | 2 | 2 / 2 | 1 / 1 | - | 1 / 1 |
6 | 3 | Pere Rodrigo Hernandez De Alba | C.A. Valencia Terra i Mar | Cadete - M | 2 | 4 / 3 | - | 1 / 1 | 3 / 2 |
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Num | Pts / Pts Cat | 1 | 2 | 3 |
Classificació Juvenil / Cadete Fem
- 1 = XXIII GRAN FONS DE PUÇOL
- 2 = V 5K ARCO FOIOS
- 3 = VII 5K EMPERADOR MEMORIAL EVA GIMENO
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Num | Pts / Pts Cat | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Lucia Soto Llisto | C.E. Pobla | Juvenil - F | 3 | 7 / 6 | 3 / 3 | 1 / 1 | 3 / 2 |
2 | 1 | Martina Tomas Lacruz | C.E. Pobla | Juvenil - F | 3 | 7 / 6 | 2 / 2 | 3 / 3 | 2 / 1 |
3 | 3 | Ines Gumbau Fabra | C.E. Pobla | Juvenil - F | 3 | 13 / 11 | 4 / 4 | 5 / 4 | 4 / 3 |
4 | 4 | Blanca Tamarit Ros | Albalat Entrena Atletisme | Juvenil - F | 3 | 25 / 20 | 7 / 6 | 10 / 8 | 8 / 6 |
5 | 1 | Nuria Capilla Molla | Albalat Entrena Atletisme | Cadete - F | 3 | 25 / 7 | 8 / 2 | 8 / 2 | 9 / 3 |
6 | 2 | Ana Nogueroles Aznar | TRT Meliana Tri-Running-Trail | Cadete - F | 3 | 30 / 10 | 9 / 3 | 11 / 3 | 10 / 4 |
7 | 5 | Leire Mazorriaga Ayala | C.E. Pobla | Juvenil - F | 3 | 36 / 24 | 11 / 8 | 13 / 9 | 12 / 7 |
8 | 6 | Carla Torralba Navarrete | C.E. Pobla | Juvenil - F | 2 | 3 / 3 | 1 / 1 | 2 / 2 | - |
9 | 3 | Elma Herrera Martinez | Club Triatlón Huracán Puerto Sagunto | Cadete - F | 2 | 5 / 2 | - | 4 / 1 | 1 / 1 |
10 | 4 | Ainhoa Pina Martinez | C.E. Pobla | Cadete - F | 2 | 12 / 3 | 5 / 1 | - | 7 / 2 |
11 | 7 | Vera Solera Velez | C.E. Pobla | Juvenil - F | 2 | 12 / 10 | - | 7 / 6 | 5 / 4 |
12 | 8 | Daniela Figueroa Velez | C.E. Pobla | Juvenil - F | 2 | 12 / 10 | - | 6 / 5 | 6 / 5 |
13 | 9 | Elena Cambronero Martin | C.E. Pobla | Juvenil - F | 2 | 15 / 12 | 6 / 5 | 9 / 7 | - |
14 | 5 | Julia Lopez Moreno | Independiente | Cadete - F | 2 | 23 / 9 | - | 12 / 4 | 11 / 5 |
15 | 6 | Mireia Iranzo Perez | TRT Meliana Tri-Running-Trail | Cadete - F | 2 | 27 / 11 | - | 14 / 5 | 13 / 6 |
16 | 10 | Ines Gimilio Ruiz | Albalat Entrena Atletisme | Juvenil - F | 1 | 10 / 7 | 10 / 7 | - | - |
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Num | Pts / Pts Cat | 1 | 2 | 3 |